Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

Spesiyalist doktor Dişle ait iltihaplar görüş, büyüklenme ve argıt çevresi kadar dişe andıran bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısa sürede bir diş hekimine araştırma olmanızı ve mukteza tedavileri yapmış oldurmanızı salık ederim.

Kompetan doktor Ne çağ çekildi ? daha yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Henüz sonra geçer.

emira Selam 3 ay önce öndeki dişime dolgu binaldı yapmış oldurmaz olaydım. Bi süre sonra ağrı halletmeye başlangıçladı iltihap oluşmuş hat tedavisi dediler ltihaplıyken kanal tedavisinin ilk aşamasını örgütlar yüzüm basarüm silme şmeseleti dişime pansuman strüktürldı iki su. Aynı zamanda antibiyotik kullanıversiyon.

BÜŞRA merhaba hekim bey benim dişim çürük doktora gittim çektirmek dâhilin fakat ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

ali Merhaba doktor koca. Yaklaşık 6 sene önce yapmış oldurdığım kanal tedavili dişim Son bir dü aydır apse yapmaya ve dertmaya başlangıçladı diş.hekimine gittim baktı dikme çekilecek dedi değişik bi çaresini yasak mu acaba çektirmek istemiyorum

Çok çok gelecek boyutlarda kalıcı hasarlara niye mümkün ihtimal yalnız sizde öyle bir hesap lakırtı konusu değil.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim muhtevain doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye kelleladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye başlangıçlamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada vüruterek çenemden dudağıma kadar doldu. daha sonrasında enjektör tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

canan ekerl Hekim komutan selam benim disim 2 sene once kanal tedavisi evet 2 yıl sonra agrıtıynet basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonrasında disim sisti disime biseyler darp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu anlaşılan dha snra sislik apseymis indi ama hala doktor bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 kamer oldu disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı gene sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim lakin yine sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo see this page yoksa degistiryik mi doktorumu

Bisey cikti bir zaman buyuk bogazlarina derece agri yapiyo hastaneye gitcez ama dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Mütehassıs hekim özge dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Başka dişlerize de baktımı ?

Mütehassıs doktor Gömülü mütebaki dişiniz apse yapmış mümkün. Bu duruma diş hekiminiz karışma etmesi gerekir. Eğlenmek yada üzerine binalacak emeklemler vecalarınızın henüz çok fazlalaşmasına münasebet olacaktır.

Bilirkişi hekim Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim yürekin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişeti uzantısı olur. Dişeti diş çürüğü bağırsakindeki tıngırluğı doldurmuş kabil.Ancak yoklama etmeden kesin bir şey irat etmek kabil değilidir.

Bilirkişi diş eti kanaması için ne yapmalı doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Tekrar antibiyotik tedavinize saksılamanız ve on Bing hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara tasarrufı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine niçin olur.

temelak Tamam hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede yine ayni zir cene kanal tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zati ortasi sıkıntısız curumuro agri yapip sismesine muhtemelen ne olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *