Greatest Kılavuzu diş eti kanaması için ne yapmalı için

osmann Münasebet diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında sair bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök içerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun yanünden amaliyat oldum pekâlâ ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Spesiyalist doktor Ne hengâm çekildi ? daha yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Daha sonrasında geçer.

Benim basimdan soyle bir vaka gecti. Gecen kamer sag alt disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni kontrol eden hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ama ilaclar yardım gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

18 evetşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şişlik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, nanay bir şey olmaz dedi, kanal tedavisine mebdeladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya başlangıçladı, duyum yitimi başüstüneğu halde iltihablı mıntıka uyuşmamış tabi, azıcık henüz devam etti ve bulaşıcı dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi lazım dedi.

Mütehassıs hekim Erek satma Öncelikle geçmiş olsun.Dayanıklı çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması sık katlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse doğru ise.Çekilen dişte enfeksiyon previous nanay ise kök kalması hummalıntı yaratmayabilir.

Çok çok sonra boyutlarda lafıcı hasarlara sebep olabilir belki lakin sizde öyle bir mevki kavil konusu bileğil.

Diş apselerinin oluşmaması yürekin muhtıra diş bakımınızı ve muayyen aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

gulsum Merhaba benim sag tarafim vecih felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti yan felciyle alakali olabilirmi

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve alt disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüversiyon bu uc diside siz ne onerirsiniz

Bilirkişi hekim Geçmiş olsun Şu anda farklı bir iyileştirme uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu otları kullanmaktan diğer bir yolunuz nanay..

Minanur Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şişlemkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey yürektim niteleyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra tekrar büyümeye temelladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

sibel doktorunuza gidip read here disinizi cektirmeniz lazim.Ayni hikâye banada evet.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Erkan yılmayan Merhaba hocam.gücenmiş bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrısemt dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra kırıntı kısımda kırıldı pop over to this site yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım amma apse yaptı.

Spesiyalist doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir çok münteşirtır. şayet kökte dert yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *