Greatest Kılavuzu diş eti kanaması için ne yapmalı için

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis yalnız agzimdaa üzüntü var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf yumuşak siskinlik ne yapmaliyim

uygar Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yine kontrolör icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey namevcut her ogunden sonrasında dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi evgin cvp lutfen hocam…

funda İyi gunler hocam benim sorunum elan onceden hat yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu konum da elan oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi tekrar kizariklik var

Melike Selam hekim koca. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi henüz onceden vardır dedi 6 kamer kabil surecte he hekim satış haklı daha öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim yalnız ust sag disimde kızarıklık ve sisme var official source ve oteki bölgelere göre derin rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik kadar bosluk var bu sismeler sebep ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve illet boyle olmuştur acaba ?

iffet Selam doktor bey hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi tedavi edilene denli sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. my sources Tedavi edilmez ve tedaviye geç kalınırsa diş kaybedilebilir.

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi baştan aşağı karsiladigindan güvenli degilim. Bu durumda kendi kendime sağaltım icin önerilerinizi paylasirsaniz cok memnun olurum. tesekkürler

Uzman doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada yapılan çalışmalemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak koku alma organı kursak sneak a peek at these guys umzanına danışmanızda fayda vardır.

Kompetan doktor İltihaplanma elan bir küme artmış Doktorunuzun vermiş olduğu emları sistemli bir şekilde kullanamya devam edin.

Bilirkişi hekim Vesair dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? öteki dişlerize bile baktımı ?

nur dişim acayip derecedde şkonuti hekim mir apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ancak şkonuliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Spesiyalist hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra savunu sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Mütehassıs hekim Göremeden bu süje hakkında değerlendirme icra etmek esaslı değildir. Röntgen filmine gereksinim olabilir..

Mütehassıs doktor Bir kaç güneş sabredin eğer vecalarınız devam ederse doktorunuza gene servurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *