Greatest Kılavuzu diş eti kanaması için ne yapmalı için

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis yalnız agzimdaa dert var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf yumuşak siskinlik ne yapmaliyim

Kompetan doktor Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak ağrıların dinmesini esenlayabilirsiniz.

funda İyi gunler hocam benim sorunum henüz onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu boyut da daha oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi gene kizariklik var

Spesiyalist doktor Dişiniz için kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Kompetan hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna bakarak dişiniz çekilecek..

Bilirkişi hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan nahiye hariç gayrı bölgelerin yevmi olarak hizmetı yapmaya devam ediniz.

Eylem Merhabalar dişim çok balkıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs zamanü sebebiyle operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Mütehassıs doktor Diş röntgen filminize bakarak elan safi bir şey söyleyebilirim.. Fakat apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik konstrüksiyonsı kifayetli ise mutlaka implant öneririm..

Yildirim Merhaba hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu gibi bisey doldurdu ama giderek other o dolgu dvücutü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi problem yoktu ama simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yasak fakat bastiramiyorum yeniden sözde bisey batiyormus kadar oluyor doktora basvursam ne kadar tedavi uygulanir bana?

Bilirkişi hekim Sizi kararlamadan sağaltım etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç see iyileştirme öneremem..

Hazal Doktor satma merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam gerektiğini söyledi. Kanal tedavisine kelleladık ama noksan kaldı.

Hacer Mrb. Benim dişime takribî 1 ay önce dolgu yapıldı. Hekim dolgu yapılırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonra da bi 10 15 çağ antipatik sıcak uyanıklık et dedi. O derece uyanıklık ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli antipatik mideeceklere hassasiyet göstermeye mebdeladı ağrı oluştu.

Bilirkişi doktor şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz özge bir uzmanada danışabilirsiniz.

Elif Selam ben Türkiye’de matemıversiyon bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu bünyeldı . Suan dinlenme dâhilin almanyadayım olağanüstü bir diş dertsı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ama Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim çıkma dolgundan dolayı navigate to these guys ağrı oluştuğunu sinirlerinin sadık bir sekilde öldürülmediğini söyledi o kesim apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek yolcu dolgu yaptı ancak benim halen kafayı taam derecede bir ağrım var kulağıma imikıma ve tabma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor normal mi bu balkılar doktor uygun oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söylemiş oldu ziyadesiyle şiddetli balkım var bu olağan mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *