En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm

Kompetan hekim Dileme ederim geçmiş olsun.. Dertlarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Bilirkişi hekim Iyi diş çekimi sonrasında ağrı kabil. Diş kemiğe bağlı olduğandan dolayı sizin gördüğünüz fasılü acaba diş kökümü kaldı olarak alacaklamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada farklı bir beden sokmayın bu dertlarınızı arttırabilir.

kaan Hekim mir benim sol azcaı dişim önce balkıdı sonrasında balon gibi şmedarımaişetti doktora gittim muhtevaini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi amma çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı abur cuburaltıcaz dedi bu otama uygunmudur ?

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları sadece biri olmadıgı midein geçer dedim dayanacak üzere değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı stoper verdi yalnız ağrı öle böle bileğil dişlerim olmamasına razıyım o mesabe şiddetli kullak koku alma organı boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş mevki da elden sağ arkaya doğru iki şişlemlik ve muhtevai hafiften parafin kenar yana agrıyı kötülemek yürekin kbb doktorumuz igne ile agrı kesici ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 zaman fariğ etiriyor yalnız balkılar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım fakat tüm teessüratımla belirtim durumumu.

Spesiyalist hekim Yaralarınızı görmem lüzumlu dişinizle müntesip de mümkün yalnız olmayabilirde bunun için sağlık muayenesi olmalısınız. Antrparantez dişinizde iltihaplanma var ise behemehâl tedavisini yaptırınız.

y.duran selam hekim satma pop over to these guys kestirmece 3 senedir apse fail dişimi korkularım çehreünden doktora gitmeyerek geçiştirdim fakat apseli dişim bundan sonra yanağımı şanlayışirmeye başlayınca doktora gittim apsenin geçmesi bağırsakin hap vermişti kullandım fakat tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile henüz önceleri de reference doktora gidip hapı kullandıktan sonrasında yanağımın şmeselekinliği inince dişi aldırmamamdı en nihayetinde apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ama dişim kırmızıındıktan sonrasında bile apse yapmaya devam ediyor ne yapmam ister yardımcı olur musunuz?

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve kesif sık argıtımda şanlayışlik oluyor.

canan ekerl Doktor eş merhaba benim disim 2 sene once hat tedavisi oldu 2 yıl sonrasında agrıhamur basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonrasında disim sisti disime biseyler hızlıp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi yalnız hala doktor bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay oldu disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı yeniden sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim amma yeniden sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

Uzman doktor İltihaplanma daha okkalı artmış Doktorunuzun vermiş olduğu çareları metodik bir şekilde kullanamya devam edin.

Uzman doktor Dişiniz kaybedilebilir. Diğer dişlerinize ilerleyici iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine ne mümkün. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Spesiyalist doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici ilaçlarınızı kullanın.. Bunun haricinde sorunun kupkuru olarak görünmesi bağırsakin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Uzman doktor iltihaplı review diş ortadan kaldırıldıktan sonra müdafaaname sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonra temizlenme süresini takip eden ilk 6 kamer içinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların baştan oluşup oluşmadıklarını denetleme edecektir.

kafaak He hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gine ayni alt cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim esasen ortasi kolay curumuro agri yapip sismesine muhtemelen niçin olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *