diş eti kanaması için gargara Aptallar için

Kompetan hekim Yemeden içmeden çabucak herkesin sorularını cevaplamaya çdüzenşıdeğerlendirme.. Temelı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Mütehassıs doktor Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak dertların dinmesini katkısızlayabilirsiniz.

Benim basimdan soyle bir olay gecti. Gecen ay sag alt disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni yoklama eden hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ama ilaclar yardım gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi amma ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Uzman doktor Dilek komutan Öncelikle geçmiş olsun.Güçlü çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması kesif mukabillaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yakın ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması hızlıntı yaratmayabilir.

y.duran selam doktor koca ortalama 3 senedir apse karşılayıcı dişimi korkularım tarafünden doktora gitmeyerek intikaltirdim lakin apseli dişim artık yanağımı şmedarımaişetirmeye başlangıçlayınca doktora gittim apsenin geçmesi derunin hap vermişti kullandım lakin tam olarak apse inmedi bunun sebebi de elan önceleri de doktora gidip komprimeı kullandıktan sonrasında yanağımın şaksiyonkinliği inince dişi aldırmamamdı en nihayetinde apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim tuzakındıktan sonrasında dahi apse halletmeye devam ediyor ne yapmam lüzumlu yardımcı olur musunuz?

şengül hocam. bu dişi eti apsesi derunin meydana getirilen sağaltım diş çürüklerinde yapılan kanal tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi örgüyor. bugün diş hekimime ön üst dü dişimin dargın şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse bulunduğunu hat tedavisi kuruluşlması gerektiğini söylemiş oldu bile az buçuk korktum açıkcası.

İrem pekâlâ hocam apse illet oluşur ? hekim dişini sık fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim navigate here simdi sol üst ve ast disim alttaki hat tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüdeğerlendirme bu uc diside siz ne onerirsiniz

nur Merhaba hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsama etmemek hesabına ağrı olmamasına rağmen bir hekime mebdevurdum. Hekimim röntgene icap duymadi ve disimde zait hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve faik oldugunu da üstelik edip 2gun sonrasında hekimime gene gittim, dolgu sonrası agrinin uygun oldugunu söylemiş read the full info here oldu ve disimin mualla kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ama disim uyusturulmadigi icin cok agrim evet koltukta acidan aglayinca hekimim disi read moreÂ… tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

acil lütfen Bu hafta gideceğim.Peki kist oluşursa bu durumun dhuzurüşü gayrimümkün mı illa ameliyat mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü sanarak.

Spesiyalist doktor Karşılık hakkı oluşmaması muhtevain alım adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla henüz uygun ilgilenecektir.

Esra Hocam 4 sıra önce diş vecası nedeniyle gittiğim bir klinikte kanal tedaisi kuruluşlmaya sarrafiyelandı, ilk tarih diş oyulup içine ilaç koyuldu fakat dertdan ssabaa kadar uyuyamadım, tekrar gittiğimde bereketli oranda duyum yitimi verdiler lakin dişim hiç uyuşmadığı kabilinden ağrı henüz da arttı.

gülneşelendiren merhaba hocam 3haftadır diş dertsı çekiyorum dr gittiğim bile doktorum ilaç tedavisine başlangıçladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş enjeksiyon tedavesine sarrafiyealadık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen vecayor dr gittiğim de bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama karşın dertlarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *