Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması nasıl önlenir

şayet diş ve diş etleri arasında tıngırluklar var ise yemiş olduğunuz yiyecekler bu muattalluklar arasında birikebilir ve apse oluşmasına niye olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi aracılığıyla kontrol edilerek dolgu kârlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

sivilize Hocam merhaba 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yeniden muayene icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey namevcut her ogunden sonra dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ivedili cvp lutfen hocam…

Diş hekiminiz röntgen ve bir ekipman iyileştirme metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Mütehassıs doktor Dişiniz muhtevain mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma yandaki dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

rabia Mrb doktor bey ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora gene gtmem gerekiymu

y.duran merhaba hekim koca takribî 3 yıldır apse karşılayıcı dişimi korkularım vecihünden doktora gitmeyerek intikaltirdim fakat apseli dişim bundan sonra yanağımı şmedarımaişetirmeye mirlayınca doktora gittim apsenin geçmesi bağırsakin hap vermişti kullandım lakin tam olarak apse inmedi bunun sebebi de elan önceleri bile doktora gidip hapı kullandıktan sonrasında yanağımın şemekkinliği inince dişi aldırmamamdı en nihayetinde apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ancak dişim alındıktan sonra de apse yapmaya devam ediyor ne yapmam lüzum yardımcı olur musunuz?

Kompetan hekim Fatma dudu bu bölgede iltihaplanma olmuş behemehâl bir an önceki tedavisinin dokumalması gerekir.

tek ben yurt dişinda hat tedavisi olmuştum.fakat yarim kaldi ilk seans ahir turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 ay savsama ettim ve son 1aydir daim apse see halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi durmadan olarak erteliyorum sizce tehlikeli bir şey varmidir?

acil lütfen Kist oluşursa tedavi nasıl olur doktor komutan/kadın? 16 yaşındayım.Bu hafta gidicem çok lakin çok korkuyorum.

Mütehassıs hekim Tarafındaki dişlerde apse kabil. Dertlarınız hakkında doktorunuza olgun verdiğiniz mi ? En gücük sürede dertlarınızın neden başüstüneğu dair iyileştirme olmanızı öneririm.

Amaç Hekim eş merhabalar üst bölgedeki azı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu dertlar sağ görüşüme yardım yapar mı ? Çünkü sağ diş eti kanaması için gargara aynümde balkılar oluşhamur temelladı.

Mütehassıs doktor Bunu operasyonınızı gerçekleştirecek olan doktora mutlaka bildirmelisiniz. Muktezi kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Bilirkişi hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı muayene read what he said edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yine bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Mütehassıs doktor Yararlı doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *