Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması nasıl önlenir

Kompetan doktor Yemeden içmeden sadece herkesin sorularını cevaplamaya çaldatmaşıversiyon.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Mütehassıs hekim Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak dertların dinmesini sağlamlayabilirsiniz.

Benim basimdan soyle bir fenomen gecti. Gecen ay sag ast disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni araştırma fail hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi bende tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim lakin ilaclar bulaşık gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Kompetan doktor Dişiniz karınin mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

rabia Mrb hekim eş ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora gene gtmem gerekiymu

amaç hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şişiklik âdeta daha da artmakta napmalıyım üç günde şmeslekiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın indinde et war arıo lakin fazla bileıl ne yapabılırm hekim kanal tedavimi yapar

Mahir hekim Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen sorunlemlerden dolayı bulunduğunu zannetmiyorum. Kulak burun iaşe umzanına danışmanızda kâr vardır.

suleyman on the main page Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir mesele yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina kadar sonrasında eve geldim devrisi gun hic bir iş yokken geceleyin bir agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir koku ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi evet

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsama etmemek adına ağrı olmamasına mukabil bir hekime başlangıçvurdum. Hekimim röntgene lüzumlu duymadi ve disimde ziyade hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve erdemli oldugunu da nüans edip 2gun sonra hekimime yine gittim, dolgu sonrası agrinin olağan oldugunu söyledi ve disimin erdemli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ama see this here disim uyusturulmadigi icin cok agrim başüstüne koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem site here mumkun degildi.

Mütehassıs hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize lazım müdahaleyi gerçekleştirecektir.

fatma ören Dişimin kökleri beyninde apse var hariça diş etime iltihaplı sivilce kadar şişlemlik var dr çekilmesini söyledi tedavisi kabil mü

Bilirkişi doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı muayene edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa gene bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

temelak Beli hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gene ayni ast cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim esasen ortasi kolay curumuro agri yapip sismesine muhtemelen sebep olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *