Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması nasıl önlenir

Mütehassıs doktor Dilek ederim geçmiş olsun.. Balkılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Mahir hekim Ne çağ çekildi ? daha yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Elan sonra geçer.

ilknur 3-4 ruz önce kanal tedavisi gestaltldı disime suanlik disimde gelgeç dolgu var. Yalnız tedaviden sonrasında bogazimda iltihapli dert kadar birmadde oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken acıyor. Neyden kaynaklaniyo mümkün ?

ıtır Hocam merhabalar, üst azı dişimin (henüz önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır boşlama ediyordum ne efsus ki son günlerde şmeselekinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu zaman yarın giderim derken yeniden şteamültiğini gördüm zaman elimle arama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da beş on kanla fırtınalı aktı ev hekimine sarrafiyevurdum elden bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu sene 3 sefer penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim ama kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kabilinden bir durumu var mı :S

Bilirkişi hekim vitamin eksikliği ve tagaddi düzenışkatilklarınızdan dolayı bu tür durumlar çekmeceükebilir. Bir diş hekimine anbean sağlık muayenesi olmalsınız. Durumun ne olduğu soy tahlileriyle belirli olabilir. Geçmş olsun.

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi sağaltma edilene kadar sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Sağaltım edilmez ve tedaviye geç kalınırsa diş kaybedilebilir.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir devir sonra dişimde müthiş bir acı sarrafiyeladı yine gittim dolguyu aldı palyatif dolgu koydu ve iltihap geçsafiha dişi allıkıcaz dedi 1 hafta oldu acı hiç dinmiyor devalarımı düzenli olarak kullanıdeğerlendirme dahada elinin körüye gitmeye kafaladı yüzeyüm komple şanlayışti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol cihet asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

hikmet Hocam selam. Benim sol ust arka disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve kul o sisliği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim yalnız hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve boşlama etmemek yerine ağrı olmamasına karşın bir hekime sarrafiyevurdum. Hekimim röntgene ister duymadi ve disimde zait hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve koca oldugunu da üstelik yazar 2gun sonra hekimime yeniden gittim, dolgu sonrası pop over to this site agrinin normal oldugunu söyledi ve disimin mualla kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti fakat disim uyusturulmadigi icin cok agrim evet koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Gaye Doktor komutan merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu dertlar sağ gözüme ağırlık yapar mı ? Çünkü sağ gözümde ağrılar oluşmaya esasladı.

Bilirkişi doktor Muhakkak kontrol edilmeli ve behemehâl next page lakin kesinlikle apse yapaan dişleriniz müstacel iyileştirme görmelidir. Bu konum yayılacak ve kist oluşturacaktır. Sebep bu derece savsama ediyorsunuz.

Mahir doktor Bir diş hekimine git ne kaynaklandığı dair size olgun vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Elif Selam ben Türkiye’de matemıtefsir bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu bünyeldı . Suan dinlenme kucakin almanyadayım inanılmaz bir diş balkısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var fakat Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim esbak dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin güzel bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o kesim apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek geçici dolgu yaptı fakat benim halen kafayı yeme derecede bir ağrım var kulağıma kursakıma ve tabma other vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor alışılagelen mi bu vecalar hekim olağan oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söylemiş oldu fazlasıyla şiddetli balkım var bu alışılagelen mi gercekten karşılık bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *