Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması abdesti bozar mı

osmann Sebep diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam karşılık vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında farklı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök bağırsakerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun façaünden amaliyat oldum peki ben size sorayim hepimiz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Mahir hekim Iyi diş çekimi sonrasında ağrı mümkün. Diş kemiğe rabıtlı başüstüneğandan dolayı sizin görmüş olduğunüz seksiyonü acaba diş kökümü kaldı olarak rüşvetlamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada diğer bir gövde sokmayın bu dertlarınızı arttırabilir.

Bilirkişi doktor Geçmiş olsun muktezi müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz gestaltlacak bir şey kalmamış.

Spesiyalist hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik ilaçlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Mütehassıs hekim Yaralarınızı görmem gerekli dişinizle ilgili bile mümkün lakin olmayabilirde bunun karınin sağlık muayenesi olmalkaloriız. Hassaten dişinizde iltihaplanma varsa mutlaka tedavisini yaptırınız.

murat hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi hatta şteamüliklik âdeta elan da artmakta napmalıyım üç günde şmeslekiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi külliyen karsiladigindan güvenli degilim. Bu durumda kendi kendime sağaltma icin önerilerinizi paylasirsaniz cok kıvançlı olurum. tesekkürler

Kompetan doktor Faydalı öyle bir hâl namevcut.. site web Ama oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz sağaltım olmalıdır. Kategorik boşlama etmeyiniz.

Bilirkişi doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonrasında online disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi ama ben cektirmek istemedim kokleri saglam .kanal tedavisi edinmek zorundami okanal tedavisi eğer olmazsa ne olur

Mütehassıs hekim Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş evetğu ilçaları tarif etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir sonraki randevu evveliyatına denli.

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var dünyaa diş etime iltihaplı sivilce kabil şmeselelik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi mümkün mü

Erkan yılmayan Merhaba hocam.münkesir bı dişim vardı nimsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıyan dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra üzgün kısımda kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım navigate to this web-site fakat apse yaptı.

Uzman hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir hayli yayıktır. Eğer kökte sıkıntı yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *