Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

mirak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şnöbetip bigunde indi derkrn bi anda sol madun dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

uygar Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yeniden kontrol icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey yasak her ogunden sonrasında dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi acil cvp lutfen hocam…

Spesiyalist hekim Geçmiş olsun muktezi müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz binalacak bir şey kalmamış.

esra merhaba doktor satma 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım uygun çıktı

evgin lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

naz Selam.benim madun damağında katı bir şmeselelik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. redirected here Hekim temizleyip dolgu yaptı.

Diş sağlığı ve ağızda oluşan çürükler kâh çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Ancak eskiden müdahale edilmeyen ve bakımı yapılmayan dişler ötede çok henüz cesim sorunlara sebep olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına niye olmaktadırlar.

çağatay Merhaba.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi sebebi öne sürülerek. en sonunda o dişim apse more tips here evet ve çok kötü ağrıyor.

Kompetan hekim İltihaplanma elan ziyade artmış Doktorunuzun vermiş olduğu dermanları manzum bir şekilde kullanamya devam edin.

Mütehassıs doktor Geçmiş olsun Şu anda özge bir sağaltma uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu ilaçları kullanmaktan diğer bir yolunuz nanay..

Uzman doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer balkılarınız devam ederse baştan kanal tedavisi olması gerekir.

Hacer on yahoo Mrb. Benim dişime yaklaşık 1 kamer önce dolgu dokumaldı. Doktor dolgu yapılırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonrasında da bi 10 15 devir itici sıcak uyanıklık ten dedi. O kadar özen ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli itici karıneceklere hassasiyet göstermeye başlangıçladı ağrı oluştu.

Erkan yılmaz Selam hocam.kırık bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıtali dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında melez bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım yalnız apse yaptı.

Spesiyalist hekim Hayırlı doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *