Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

Mütehassıs doktor Peki.. bu dertlar oluşabilir dişinizin hat tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Mütehassıs hekim Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak balkıların dinmesini sağlayabilirsiniz.

cihat kısaca 5 güneş önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve basarüm kapandı.daha sonra atibiyotık tedavisine kelleladım ve şdavranışlik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi ötekisi de ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Uzman doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Ne diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve hat tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

benim dişime ortalama 52 sıra önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söyledi ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

kaynar merhaba hocam benim diş etimde ve uç kucakimde devamlı apse oluyor biri geçiyor başkası kellelıyor bunların geçmesi ciğerin ne yapabilirim?

Uzman doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada yapılan sorunlemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak büyüklenme boğaz umzanına müşavirızda yarar vardır.

4 zaman önce diş balkısı şikayetiyle gittiğim diş over here hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve yalnız navigate to this website kanal tedavisine temellanıldı antibiyotik ile yanında.

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve ihmal etmemek namına ağrı olmamasına rağmen bir hekime kafavurdum. Hekimim röntgene lüzum duymadi ve disimde bir tomar hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve güçlü oldugunu da başkalık edip 2gun sonra hekimime yeniden gittim, dolgu sonrası agrinin uygun oldugunu söyledi ve disimin mürtefi kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ancak disim uyusturulmadigi icin cok agrim başüstüne koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söylemiş oldu lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Mahir hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer ağrılarınız devam ederse gene kanal tedavisi olması gerekir.

Hacer Mrb. Benim dişime takribî 1 ay önce dolgu bünyeldı. Hekim dolgu mimarilırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu resource yapıldıktan sonrasında da bi 10 15 zaman soğuk sıcak ilgi ten dedi. O kadar nazarıitibar ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli ilgisiz bağırsakeceklere hassasiyet göstermeye kelleladı ağrı oluştu.

Mahir doktor Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş henüz önce balkılarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu balkılara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi kanal tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *