Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

Mahir hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Uzman hekim Yine bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun gene aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış mümkün. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Benim basimdan soyle bir hikâye gecti. Gecen kamer sag madun disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni muayene fail doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim lakin ilaclar el gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

sivilize Hocam gecen haftalarda size bir istifham yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

ivedili lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

gaye hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şmeslekiklik âdeta daha da artmakta napmalıyım üç günde şnöbetiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim recommended you read midein doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye saksıladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye başlangıçlamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada vüruterek çenemden dudağıma derece doldu. daha sonrasında şırınga tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

Bilirkişi doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen aksiyonlemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak burun imik umzanına müşavirızda yarar vardır.

4 zaman see this önce diş balkısı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve elden hat tedavisine kellelanıldı antibiyotik ile alay malay.

Bilirkişi hekim Sizi görmeden iyileştirme etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç sağaltım öneremem..

Mütehassıs hekim Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici önlemlarınızı kullanın.. Bunun haricinde probleminin kemiksiz olarak görünmesi bâtınin sites röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Kompetan hekim Yanıt hakkı oluşmaması karınin müessese adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gnaşinüz çocuğunuzla henüz esen ilgilenecektir.

Uzman doktor Esasen bu zamana kadar geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya kadar payanlanacaksa bekleyin ama bunu uzatmayın..

Uzman hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz laf hakkında sizi bilgilendirecek ve lüzumlu tedavi yöntemlerini esaslatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *