Açıklanan diş eti kanaması için ne yapmalı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

osmann Ne diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam karşılık vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında gayrı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök bağırsakerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun yanünden amaliyat oldum evet ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Uzman doktor Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak balkıların dinmesini katkısızlayabilirsiniz.

Mahir doktor Geçmiş olsun gerekli müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar aracılığıyla kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz yapılacak bir şey kalmamış.

Uzman hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik dermanlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Kompetan hekim Yaralarınızı görmem lazım dişinizle müteallik bile olabilir lakin olmayabilirde bunun kucakin yoklama olmalısınız. üste dişinizde iltihaplanma var ise mutlaka tedavisini yaptırınız.

ivedili lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok azca agridigi icin boşlama ettim mecmu.Ancak son gunlerde disimin yanlari şçalışmati.Sanirim iltihap kapti

kaynar selam hocam benim diş etimde ve kavşak kucakimde mütemadi apse oluyor biri geçiyor ötekisi temellıyor bu tarz şeylerin geçmesi dâhilin ne yapabilirim?

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru see cok pahali sol semt asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

Bisey cikti bir zaman buyuk bogazlarina denli agri yapiyo hastaneye gitcez lakin dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Mahir hekim Doktor ilaç tedavisi ile read this article apseni kurutucak henüz sonrasında dişini tedavi edicek.. Elan ziyade beklersen öbür dişlerinde çürür ve dertların çok daha şu denli olur.

Mütehassıs doktor Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş olduğu ilçaları tarif etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir sonraki termin tarihine derece.

Bilirkişi hekim Bunu ameliyatınızı gerçekleştirecek olan doktora behemehâl bildirmelisiniz. Zaruri kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Mahir hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş henüz önce vecalarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu vecalara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Bilirkişi hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir epey yayılıtır. Eğer site kökte dert yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *